Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У Абромавичуса пояснили догляд Боровика

У Абромавичуса пояснили догляд Боровика

Категория: Новини / Політика

У Абромавичуса пояснили догляд Боровика

  • У Абромавичуса пояснили догляд Боровика

    Саша Боровик. Фото: Kyiv Post Employment Fair / Facebook

Заступник міністра економіки стверджує, що конфліктів між міністром економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом і його Сашком Боровиком не було.

Таку думку в комментрии Укрінформу висловила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Клименко.

Вона вважає, що міністр сам має право вирішувати з ким йому працювати.

«Конфлікту у міністра (Абромавичуса - ред.) з Сашею Боровиком не було. Мені здається це робочі моменти. Коли ви берете собі заступника, ви самі вправі вибирати людину, з якою доведеться працювати. Ця ситуація просто роздута до неймовірних масштабів. У роботі ці люди, ймовірно, один одному не підійшли. Зсередини конфлікту я не бачу. Думаю міністр сам дасть інформацію з цього приводу», - сказала вона.

Читайте також: Свого першого заступника міністра Абромавічус списав як одну з неминучих помилок

При цьому, за словами прем'єра Арсенія Яценюка, міністр Абромавічус був у сварці зі своїм радником, а радник був у сварці з секретарем.

Сам же міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус пояснив ситуацію з Сашею Боровиком, який був представлений на посаду першого заступника міністра, але так остаточно і не призначений, кадровими помилками.

Саша Боровик заявляє, що його виживають з уряду.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.