Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Київрада виділила 11 га землі киянам-учасникам АТО

Київрада виділила 11 га землі киянам-учасникам АТО

Категория: Новини / Політика

Київрада виділила 11 га землі киянам-учасникам АТО

  • Київрада виділила 11 га землі киянам-учасникам АТО

Київська міська рада підтримала виділення 11 га землі в селищі Биківня Дніпровського району столиці киянам, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України.

За відповідне рішення проголосували 120 депутатів Київради, передає кореспондент Укрінформу.

"Це - виділення земельних ділянок сумарною площею 11 га в місті Києві для учасників АТО", - прокоментував прийняте рішення голова бюджетної комісії столичної міськради Володимир Прокопів.

За його словами, на прохання самих бійців, в першу чергу, землю отримають сім'ї загиблих в зоні АТО і поранені. А розподілом ділянок буде займатися спеціально створена комісія, до якої увійдуть представники міської влади, профільних міністерств, волонтерських організацій і самі кияни-учасники АТО.

Прокопів наголосив, що зазначені ділянки призначені для індивідуальної житлової забудови або ж малоповерхового (до 4-х поверхів) кооперативного будівництва, яке учасники АТО будуть здійснювати за власний рахунок.

Читайте також: Сім'ї загиблих в зоні АТО отримають земельні ділянки в Карпатах

У той же час він зазначив, що тепер ці ділянки будуть виділятися на комунальне підприємство, щоб мати можливість за кошти міста розробити проектну документацію і прокласти інженерно-транспортну інфраструктуру, а вже наступним рішенням Київрада розподілить їх між самими бійцями.

"Ці ділянки - це лише перша ластівка з того, що ми зробили. Далі слід", - додав Прокопів.

Він також запропонував виділяти земельні ділянки не тільки киянам-учасникам АТО, але і сім'ям загиблих під час подій революції Переваги киян.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.