Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Санкції з Росії знімуть тільки після смерті Путіна — блогер

Санкції з Росії знімуть тільки після смерті Путіна — блогер

Категория: Новини / Політика
Санкції з Росії знімуть тільки після смерті Путіна — блогер Політика
Tweet

Санкції з Російської Федерації знімуть тільки тоді коли Володимир Путін буде усунений від влади, а в Кремлі з'являться адекватні люди.

Таку думку висловив блогер «Злий одесит», повідомляє OnPress.info.

«Саме агресія Росії в Криму стала підставою для застосування санкцій, і ці заходи залишаються чинними і будуть залишатися, поки Росія буде окуповувати частину України.», — сказав Пауер.

«Саме такий висновок можна зробити зі звернення до українського народу постійного представника США в Організації Об'єднаних Націй Саманти Пауер. Якщо бути точніше, то вона заявило про те, що санкції проти РФ продовжаться до тих пір, поки Крим не повернеться під контроль України», — написав він.

Разом з тим блогер зазначив, що з Донбасу Путін ще піти не може, а от Крим повернути немає.

«Тобто всі чудово розуміють, що якщо з Донбасу Путін ще може нишком забратися, неспішно і з відповідним виставою, то ось повернення Криму це — нонсенс! Принаймні до тих пір, поки живий Путін. А після нього вже можливий прихід інших політичних еліт, але не раніше», — написл він.

«Примітно і те, що на тлі того, як Крим стає для Росії сакральним півостровом садомазохізму, для США це привід не послаблювати санкції і аж ніяк не безпричинно продовжувати тиснути свого одвічного геополітичного суперника до стану голодної непритомності. Рік, два, три... Десять років?», — пише богер.

«Зрозуміло, зараз неодноразово можна почути версії різного роду експертів про те, що десь там на самому верху Путін і Обама вже все вирішили і Крим в будь-якому випадку залишиться за Росією. Знаєте, можна сміливо таких експертів посилати в Бурятію гасити пожежі, так само як і тих, що голосили про ультиматум Керрі в Сочі, у вигляді таємничої коробочки. Крим був, є і, очевидно, що буде одним з головних важелів тиску на Росію, з метою здійснення мрії кожного другого демократа і кожного першого республіканця — реванш невдалого завершення Холодної війни», — вважає блогер.

«Ну і Саманта це припущення сьогодні підтвердила», — резюировал він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.