Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Саакашвілі вражений тим, що почув про одеської міліції

Саакашвілі вражений тим, що почув про одеської міліції

Категория: Новини / Політика

Саакашвілі вражений тим, що почув про одеської міліції

  • Саакашвілі вражений тим, що почув про одеської міліції

Про це заявив голова обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі на відкритті Стратегічної сесії Одеського регіону.

«В Одесі до середини серпня буде нова патрульна поліція. У вівторок буде представлений новий голова Управління внутрішніх справ», - наводить його слова Радіо Свобода.

Він зазначив, що зараз частина співробітників місцевої міліції бере участь у рейдерських захопленнях, торгують наркотиками. За словами голови ОДА, він спілкувався, в тому числі, з власниками невеликих кафе і ресторанів, які розповіли йому про те, що відбувається. Підприємці зізнавалися, що не відчувають себе захищеними і змушені платити «мзду за безпеку».

«Ви побачите, що до кінця літа цього всього не буде. Тут буде нова патрульна поліція, яка дуже сильно відрізнятися - по IQ, манерам і якості роботи», - заявив Саакашвілі.

Він підкреслив, що безпека - одна з найважливіших складових для успішного туризму і навів приклад Грузії, де туристичний потік зріс зі 100 тисяч осіб до майже 6 мільйонів.

Як повідомляв Укрінформ, в Одесі почалася Стратегічна сесія з розробки перспективних напрямків розвитку Одеської області, до участі в якій запрошено близько 700 представників ділових кіл, у тому числі іноземних компаній та інвесторів, а також місцевих підприємців, представників місцевого самоврядування, діячів культури і представників громадськості.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.