Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Порошенко підписав часткову демобілізацію

Порошенко підписав часткову демобілізацію

Категория: Новини / Політика

Порошенко підписав часткову демобілізацію

Президент Петро Порошенко підписав указ про демобілізації військовослужбовців, призваних до лав армії у відповідності з указом "Про часткову мобілізацію" від 21 липня 2014 року.

Указ опублікований на сайті Глави держави.

"Провести у липні - вересні 2015 року звільнення від військової служби військовослужбовців, які були призвані на військову службу по призову під час мобілізації, на особливий період згідно з Указом Президента України від 21 липня 2014 року № 607 "Про часткову мобілізацію", - йдеться в документі.

Президент доручив Кабінету міністрів забезпечити фінансування та прийняти інші заходи, пов'язані з звільненням від військової служби зазначених військовослужбовців, включно з їх транспортуванням до місць проживання (перебування).

Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Службі безпеки, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державній спеціальній службі транспорту доручено провести демобілізацію бійців, які підпадають під дію цього указу, у визначені терміни, перевезення звільнених з військової служби військовослужбовців до місць проживання (перебування) та забезпечення їх комплексної польовий формою одягу за сезоном і харчуванням під час переміщення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.