Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Путін повісить Донбас на Росію і він потягне на дно — російський політолог

Путін повісить Донбас на Росію і він потягне на дно — російський політолог

Категория: Новини / Політика

Путін повісить Донбас на Росію і він потягне на дно — російський політолог

8.07.2015 Переглядів: 1944 Володимир Перекопський
Путін повісить Донбас на Росію і він потягне на дно — російський політолог Політика
Tweet

Сценарій, згідно з яким Кремль намагався «впихнути» назад до України окуповані території Донецької і Луганської областей провалився.

Таку думку під час свого інтерв'ю висловив російський політолог Андрій Піонтковський, передає OnPress.info.

«Вони переходять на варіант де-факто анексії. Вони перестануть навіть вже це засовувати назад. І, до речі, чому вони почали відходити від якихось спірних сіл: Широкіно там, і так далі?.. Заморожений конфлікт, де-факто анексія, тобто на кшталт Південної Осетії», — зазначив він.

Піонтковський вважає, що таким чином російський президент Володимир Путін кине ще одну подачку своєму електорату, і буде вже хвалитися не тільки анексією Криму але і шматком Донбасу.

«Це влаштує Україну, це їх дуже влаштує. Її залишать у спокої і дадуть їй розвиватися. Це влаштує Захід, тому що це невиконання мінських домовленостей дозволить Заходу зберегти всі ці санкції. Не нарощувати їх, як це було б у випадку воєнного конфлікту, а просто зберегти. Це влаштує всіх», — сказав політолог.

Крім того, експерт зазначив, що така дія Кремля може остаточно погубити економіку РФ, яка не витримає ще одного депресивного регіону.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.