Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Новий посол України забере у США частка працівників з Банкової

Новий посол України забере у США частка працівників з Банкової

Категория: Новини / Політика

Новий посол України забере у США частка працівників з Банкової

США зараз - ключове і найвідповідальніше напрям української дипломатії.

Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив екс-заступник глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий, призначений послом України в США.

"Є певні процедури, але я думаю, що через тиждень я вже буду там (у США) і буду виконувати обов'язки, покладені на мене Президентом України. Це дуже відповідальний напрямок, ключове", - каже Чалий.

За його словами, команда, з якою він буде працювати, буде складатися із співробітників посольства, а також нових людей з АП.

"Команда - це посольство, команда - це деякі нові люди, які в ротації будуть призначатися там, в тому числі і ті, хто зі мною працював у цьому напрямку в Адміністрації Президента. Скажу відверто, що підготовка давно велася, і я, виконуючи свої обов'язки, уважно дивився на США. Тут теж було багато роботи. На зустрічах з Президентом було до 40 конгресменів, які зараз підтримують Україну. І я вже використав цю можливість, щоб інтенсифікувати свою роботу на цьому напрямку", - розповів дипломат.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.