Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Росія шантажує Захід загрозою ескалації на Донбасі – Чалий

Росія шантажує Захід загрозою ескалації на Донбасі – Чалий

Категория: Новини / Політика

Росія шантажує Захід загрозою ескалації на Донбасі – Чалий

  • Росія шантажує Захід загрозою ескалації на Донбасі – Чалий

    Валерій Чалий

Зберігається ймовірність значної ескалації ситуації на Донбасі з боку РФ і проросійських бойовиків є спробою Кремля шантажувати не Україну, а Захід, який задіяний у реалізації мирного плану.

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив посол України в США Валерій Чалий.

"Сьогодні тиснути на Україну, на її керівництво, на Збройні Сили і народ вже неможливо. Якщо ж таким способом здійснюється певний шантаж, то, швидше, це стосується наших партнерів, задіяних у реалізації мирного плану. Очевидно, що це сигнал, насамперед їм, а не Україні", - сказав Чалий, відповідаючи на питання, чи не використовує РФ можливу ескалацію ситуації з метою психологічного тиску на Україну і Захід, щоб наша країна пішла на серйозні компроміси в рамках Мінських угод.

Чалий повідомив, що за оцінками експертів (і не тільки українських, але й зарубіжних), можливість значної ескалації ситуації на Донбасі "не тільки зберігається: для цього проводяться певні підготовчі дії".

"Але всі сходяться на думці, що будь-яка наступальна операція не може завершитися загальним стратегічним успіхом. З тієї простої причини, що для цього потрібно утримувати зайняту територію. Адже У нас вже зовсім інший стан армії, якій рік тому, по суті, просто не було. Зараз наші Збройні Сили за підтримки волонтерів створили таку ситуацію, при якій ціна для агресора буде вже величезною", - сказав посол.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.