Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Угода «шістки» з Іраном — це катастрофа для Росії — Bloomberg

Угода «шістки» з Іраном — це катастрофа для Росії — Bloomberg

Категория: Новини / Політика

Угода «шістки» з Іраном — це катастрофа для Росії — Bloomberg

7.07.2015 Переглядів: 3614 Володимир Перекопський
Угода «шістки» з Іраном — це катастрофа для Росії — Bloomberg Політика
Tweet

Росія, яка веде суперництво в Саудівською Аравією за лідерство в сфері видобутку нафти буде відкинута далеко назад, якщо Іран повернеться на світовий ринок.

Про це виданню Bloomberg повідомили десятки аналітиків та керівників нафтових компаній, банків та торгових домів, передає OnPress.info.

«Іран буде прямо конкурувати з Росією в Європі», — заявив керівник сировинних досліджень з Citigroup Inc. Ед Морс.

Угода може бути підписана у Відні через кілька днів, зазначає агентство. І хоча до повернення Ірану на світові нафтові ринки залишиться від шести до дев'яти місяців, нафтова галузь вже намагається прорахувати наслідки.

Нагадаю, ще 1 липня джерело, близьке до російської делегації на переговорах у Відні шістки міжнародних посередників і Тегерана, повідомив, що «вірогідність укладення угоди — 99%».

Іран вже в найближчі дні прийме це епохальне рішення, а Росія від цього отримає нищівного удару по своїй економіці — такий коментар привів я в той же день до цієї новини. Як бачимо, опитані агентством Bloomberg аналітики придерживааютс, в принципі, такої ж думки.

Також нагадаю, міністр закордонних справ Ірану оголосив у п'ятницю, 3 липня, у відеозверненні, що угода щодо іранської ядерної програми ніколи не була так близька.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.