Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Кров'ю змити провину: Ярош просить амністії для "своїх"

Кров'ю змити провину: Ярош просить амністії для "своїх"

Категория: Новини / Політика

Кров'ю змити провину: Ярош просить амністії для "своїх"

  • Кров'ю змити провину: Ярош просить амністії для

    Дмитро Ярош

Лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош пропонує дати можливість бійцям "ПС", які брали участь у перестрілці на Закарпатті, "змити кров'ю" свою провину.

Про це він заявив на прес-конференції в Києві, повідомляє "Українська правда".

"Ми готові зробити крок назустріч державі і перейти в склад ЗСУ на наших умовах. А чому б не зробити амністію для цих людей (бійців ПС, які зараз заблоковані в лісі – ред.)", - заявив Ярош.

Провідник "Правого сектора" додав, що "вони могли б кров'ю змити ту провину, яка на них лежить. А саме те, що вони піддалися на провокацію".

Яроша заявив, що, за даними СБУ, зараз в лісі на Закарпатті заблоковано 6 бійців.

На питання, куди поділися інші люди, адже раніше повідомлялося про близько 20 бійців "ПС", які відійшли в ліс, Ярош нагадав про ще 2 загиблих, 4 затриманих і припустив, що спочатку могли бути неточні цифри".

На питання, звідки у бійців на Закарпатті виявилася зброю і контролює чи провід "ПС" його переміщення, Ярош заявив, що "у них була якась зброя зареєстрована, а яке-то було ще, фактично, з часів революції".

"Зараз воно зіграло. Зараз ми плануємо, якщо будемо виявляти незареєстровану зброю, то доставляти її в зону АТО. Але, як бачите, це був перший раз фактично, коли така подія відбулася", - сказав Ярош.

Нагадаємо, 11 липня в Мукачеві виникла перестрілка між бійцями "Правого сектора", правоохоронцями та охороною місцевого бізнесмена, народного депутата Михайла Ланьо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.