Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Закон про місцеві вибори в Україні — зашморг на шиї Путінського ОЗУ «Озеро»

Закон про місцеві вибори в Україні — зашморг на шиї Путінського ОЗУ «Озеро»

Категория: Новини / Політика

Закон про місцеві вибори в Україні — зашморг на шиї Путінського ОЗУ «Озеро»

15.07.2015 Переглядів: 831 Богун Ігор
Закон про місцеві вибори в Україні — зашморг на шиї Путінського ОЗУ «Озеро» Політика
Tweet

Закон про місцеві вибори в Україні — зашморг на шиї Путінського ОЗУ «Озеро».

Інформує, посилаючись на свої джерела в МЗС волонтер Денис Пятигорець, про що він написав на своїй сторінці в facebook, передає OnPress.info.

«Після спілкування зі своїм старовинним напідпитку одним з Мзс стало ясно навіщо депутатам так квапили прийняти закон про вибори, що в підсумку вони взяли що попало.
«Денис, не слухай все це маячня, що робив Перший закон, щоб не пустити проект Коломойського «Укроп» на вибори. Може якісь гарячі голови з АП і намагалися під шумок це провести в надії що Перший їх потім похвалить, але це було не самою метою. Про Коломойського — забудь. Він вже відіграна карта. Якщо його «укроповцы» раптом палицю переберуть, то Валерійовичу швидко з фінансової розвідки дружньої нам наддержави підкажуть, що він не тією дорогою пішов. Дивись на процеси ширше-через призму взаємодії зовнішніх сил. Проаналізуй всі останні події в світі і ти зрозумієш, що петля навколо «кооперативу «Озеро» все тугіше. А тепер з приводу виборів — вони фарс. Деякі партії у ВР взагалі особливо вкладатися в кампанію не будуть. Тому що через два роки буде адмінреформа і знову вибори. І тепер запитай себе — чому ж тоді Перший так поспішає провести вибори? Але при цьому зверни увагу на заяву профільного комітету ВР, що в Донецькій і Луганській області взагалі проводитися вибори не будуть — так як ми не можемо гарантувати безпеку громадян... Причому навіть на контрольованій Україною території! А потім згадай умови Мінських домовленостей. ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА! Росія забезпечує української влади контроль над кордоном і тільки після цього проводять вибори на Донеччині. В результаті на момент офіційного старту передвиборчої кампанії частину кордону буде під контролем російсько-терористичних військ. Отже, можна говорити про невиконання Росією Мінських домовленостей. А значить можна сміливо вводити нову хвилю санкцій, куди може потрапити російська нафтова галузь. При чому на її місце тут же прийде більш дешева нафта з Ірану і європейські споживачі не постраждають.»
Як-то так...», — написав він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.