Суд знайшов "секретні матеріали" у справі Сенцова-Кольченко
Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Суд знайшов "секретні матеріали" у справі Сенцова-Кольченко

Суд знайшов "секретні матеріали" у справі Сенцова-Кольченко

Категория: Новини / Політика

Суд знайшов "секретні матеріали" у справі Сенцова-Кольченко

  • Суд знайшов

    Фото: Олег Сенцов і Олександр Кольченко

У Ростові-на-Дону в Північно-Кавказькому окружному військовому суді по справі Сенцова-Кольченко в закритому режимі будуть розглянуті лише 3 сторінки одного з томів, заведеної на них справи.

Про це розповіла кореспонденту Укрінформу адвокат Олександра Кольченко Світлана Сидоркіна.

"У закритому режимі у нас будуть розглянуті лише три сторінки десятого тома. Все інше – у відкритому", - сказала Сидоркіна.

Адвокат зазначила головні плюси і мінуси першого дня засідання. З позитивного – те, що поки суд дає можливість висловити свої позиції обом сторонам судового процесу.

Сьогодні, за його словами, захист подав усі клопотання, що планувала, і частина з них була задоволена.

З негативного – те, що до процесу не допустили громадських захисників: журналістку Наталю Кочнєву (двоюрідна сестра Сенцова) та активіста Владислава Рязанцева (клопотання адвоката Кольченко).

Сидоркіна підкреслила, що також великі проблеми для адвокатів створює рішення суду проводити засідання щодня. Але захист Кольченко і Сенцова буде шукати можливості виконати цю вимогу, сказала вона.

Раніше повідомлялося, що суд у Ростові-на-Дону, який почав розглядати справу українського режисера Олега Сенцова і кримського активіста Олександра Кольченко, задовольнив клопотання захисту про допуск до родичів підсудних.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.