Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Адвокати все ще не знайшли Савченко

Адвокати все ще не знайшли Савченко

Категория: Новини / Політика

Адвокати все ще не знайшли Савченко

  • Адвокати все ще не знайшли Савченко

    Фото: AFP

Захист української льотчиці та народного депутата Надії Савченко чекає від Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) РФ заяви про її місцезнаходження.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив адвокат Савченко Марк Фейгін.

"Ми нагадали працівникам ФСВП, що чекаємо від них офіційної заяви про місцезнаходження Савченко вже зараз. Тому що в Росії, в Україні, у світі зростає напруга. Ось і родичі Надії висловили побоювання за її долю. І Елла Памфілова (уповноважений з прав людини в Росії – ред.) звернулася з запитом до Генпрокуратури, ФСВП. І Могерини (високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки – ред.), думаю, не випадково саме зараз заявила про моніторинг судів над Савченко і Сенцовым. ФСВП може одним офіційною заявою зняти все це напруга", - сказав Фейгін.

Адвокат уточнив, чому це заяву захист зробила саме зараз. Завтра - п'ятниця, "короткий день", в суботу-неділю чиновники федеральної служби відпочивають. А з кожним днем мовчання рівень напруги буде зростати.

"Я дуже сподіваюся, що сьогодні до вечора якась інформація з'явиться. Інакше, нам доведеться достроково розпочати глобальну акцію #FreeSavchenko", - підкреслив Фейгін.

Він також повідомив, що захист отримала заяву Генпрокуратури про територіальну підсудність справи Надії Савченко: "Вчора поштою отримали заяву Генеральної прокуратури з приводу територіальної підсудності справи Савченко".

Фото документа адвокат опублікував у Твіттері.

Адвокати все ще не знайшли Савченко

Ще один захисник Савченко Микола Полозов розмістив контактні дані ФСВП Росії для направлення запитів про Савченко.

Адвокати все ще не знайшли Савченко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.