Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Яценюк запропонував свій склад уряду

Яценюк запропонував свій склад уряду

Категория: Новини / Політика

Яценюк запропонував свій склад уряду

  • Яценюк запропонував свій склад уряду

    Прем'єр-міністр України, лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк

Прем'єр-міністр України, лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк запропонував учасникам майбутньої коаліції у Верховній Раді свій варіант складу нового уряду.

Про це він оголосив у п'ятницю на прес-конференції, передає кореспондент Укрінформ.

"Що стосується списку - це прохання. Це початок публічної дискусії. Ні в кого немає абсолютного права або абсолютної правди. Але звертаюся до всіх: у нас немає часу, нам треба терміново формувати уряд. Міжнародний валютний фонд почне переговори виключно з новим складом Кабінету Міністрів", - зазначив він.

Читайте також: Яценюк сказав, кого хоче бачити спікером

Згідно з пропозиціями лідера "Народного фронту", залишитися на своїх посадах повинні, зокрема, віце-прем'єр-міністр Володимир Гройсман, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр охорони здоров'я Василь Лазоришинець, міністр культури Євген Нищук, міністр юстиції Павло Петренко, міністр освіти Сергій Квіт.

У новому уряді, на переконання Яценюка, повинна бути посаду віце-прем'єр-міністра з питань АПК, "який буде відповідати за формування України як лідера на світовому продовольчому ринку". На неї він пропонує Івана Мірошниченка від «Самопомочі».

Яценюк також звернувся до "Батьківщини" з тим, щоб делегувати в уряд на посаду віце-прем'єр-міністра з гуманітарних питань Ігоря Жданова.

На посаду міністра економічного розвитку лідер "Народного фронту" пропонує призначити нинішнього заступника голови Адміністрації Президента Дмитра Шымкива.

Що стосується міністра фінансів Яценюк зазначив: "Пропоную, щоб міністр фінансів відповідав за фінанси держави, а не партії, тому пропонується на цю посаду виключно англомовний технократ, який проводить всі переговори з Міжнародним валютним фондом, займає посаду заступника міністра фінансів Віталій Лісовенко".

На посаду міністра аграрної політики Яценюк попросив у "Блоку Порошенко" делегувати Леоніда Козаченка "як досвідченого фахівця".

Очолити Міненерговугілля пропонується Андрію Коболєва, а Мінсоцполітики - Павла Розенко.

У той же час на посаду міністра молоді та спорту Яценюк пропонує відомого пловця Дениса Силантьєва. На посаду голови Держкомтелерадіо Юрія Стеця, Ганні Гопко - на посаду міністра екології.

Що стосується міністра оборони і міністра закордонних справ, кандидатури яких виносяться на розгляд парламенту Президентом, Яценюк зазначив: "Як лідер політичної сили хочу заявити: ми готові підтримати кандидатури Президента. А саме чинний міністр оборони Степан Полторак і чинний міністр закордонних справ Павло Клімкін отримають всебічну підтримку нашої політичної сили".

"Звертаюся до всіх політичних сил виконати нашу священну обов'язок перед країною - швидко сформувати коаліцію, підписати, сформувати уряд - і вперед до роботи", - додав Яценюк.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.