Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Прем'єр хоче знайти через супутники "тіньові" гектари

Прем'єр хоче знайти через супутники "тіньові" гектари

Категория: Новини / Політика

Прем'єр хоче знайти через супутники "тіньові" гектари

  • Прем'єр хоче знайти через супутники

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк дав доручення віце-прем'єр-міністру, міністру регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко навести порядок в системі оплати за землекористування.

Про це глава уряду заявив під час засідання колегії Мінрегіонрозвитку та ЖКГ, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я прошу віце-прем'єр-міністра та керівника Державної служби (з питань геодезії, картографії та кадастру Максима Мартинюка - ред.): Країна потребує швидкого вирішення. Найдорожчі активи, які є в країні, окрім людей, - це земля. Коли в тіні знаходяться мільйони гектарів землі, це неприпустимо ... Мова йде про мільярди доларів (не отримує бюджет - ред.)", - зазначив він.

Глава уряду зазначив, що вирішення цього питання не терпить зволікань: "Геннадій Григорович (Зубко - ред.), Нам з вами на першому засіданні парламенту наступної сесії потрібно дати відповідь на це питання".

"Працюйте через супутники, знімайте - покажіть мені, в кого у фактичному управлінні знаходяться мільйони гектарів української землі", - підкреслив Яценюк.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.