Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Маріуполь і буферна зона: у Порошенка просять пояснень з картою і лінійкою

Маріуполь і буферна зона: у Порошенка просять пояснень з картою і лінійкою

Категория: Новини / Політика

Маріуполь і буферна зона: у Порошенка просять пояснень з картою і лінійкою

  • Маріуполь і буферна зона: у Порошенка просять пояснень з картою і лінійкою

    Марія Подыбайло. Фото: скріншот з відео

Громадськість Маріуполя стурбована наміром демілітаризації Широкіно схід від міста, оскільки вбачають у цьому загрозу своїй безпеці.

Про це на брифінгу сказала координатор організації "Новий Маріуполь" Марія Подыбайло, повідомляє Укрінформ.

"Марипольская громада дуже сильно стурбована власною безпекою, а значить і безпекою всієї країни... На сьогоднішній день маріупольці просять разом з патріотами з усієї України не відводити українські війська, тому що відчувають реальну загрозу", - сказала вона, зазначивши проблему нестачі інформації про заплановані зміни в обороні регіону.

Подыбайло звернулася до Президента Петру Порошенку: "Пане гарант, озвучте питання, які стосуються Маріуполя, так, щоб вони не викликали тривогу. Поясніть нам..., що відбувається", - сказала вона.

Також, за її словами, суспільство вимагає чіткого роз'яснення щодо буферної зони: "Ми хочемо, щоб нам чітко і зрозуміло роз'яснили, що означають заяви Президента за результатами засідання "Нормандської четвірки" про те чи пятидесятикилометровой, то тридцятикілометровій буферній зоні. Ми розуміємо, що місто Маріуполь входить в цю буферну зону. Ми беремо лінійку - і розуміємо, що від середини Широкіно до чотирнадцятого блок-посту, до позначки "Маріуполь" - рівно 14 кілометрів. Якщо буферна зона пятнадцатикилометровая, то західна межа цієї зони повинна пройти десь приблизно посередині Орджонікідзевського району. Це означає, що весь східний масив повинен входити в цю зону".

Нагадаємо, в понеділок Президент закликав маріупольців не піддаватися паніці, оскільки буферна зона не має ніякого відношення до міста, а також повідомив про посилення захисту Маріуполя елітними підрозділами ЗСУ.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.