Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Порошенко обговорив з активістами висновки з виборів на 205-му окрузі

Порошенко обговорив з активістами висновки з виборів на 205-му окрузі

Категория: Новини / Політика

Порошенко обговорив з активістами висновки з виборів на 205-му окрузі

  • Порошенко обговорив з активістами висновки з виборів на 205-му окрузі

    Президент Петро Порошенко

Вибори у 205-му виборчому окрузі в Чернігові показали необхідність вдосконалення виборчого законодавства в частині посилення відповідальності за підкуп виборців, надання суду можливості реагувати на такі факти, зміни принципів формування дільничних виборчих комісій.

Про це Президент Петро Порошенко сказав у вівторок на зустрічі з експертами громадянського суспільства з питань виборів, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Груба цинічна роздача гречки, ігнорування і «наїзди» на правоохоронні органи. Окремі кандидати відчували свою безкарність. Ми всі разом повинні не допустити таких речей», - підкреслив він.

Глава держави запросив представників громадськості до обговорення конкретних кроків, зокрема законодавчих, щоб поставити заслін порушень на наступних виборах, зокрема на місцевих 25 жовтня.

Президент зазначив, що публічно пообіцяв внести на розгляд Верховної Ради законопроект за підсумками виборів у 205-му окрузі.

Представник Громадянської мережі «ОПОРА» Ольга Айвазовська висловила думку, що з вересня варто почати широку інформаційну кампанію щодо інформування про покарання за підкуп виборців і виховання суспільної свідомості у виборців.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.