Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Турчинов заговорив про дискредитації і паралічі Радбезу ООН

Турчинов заговорив про дискредитації і паралічі Радбезу ООН

Категория: Новини / Політика

Турчинов заговорив про дискредитації і паралічі Радбезу ООН

  • Турчинов заговорив про дискредитації і паралічі Радбезу ООН

    Секретар РНБО Олександр Турчинов

За словами секретаря РНБО Олександра Турчинова, Росія в черговий раз, зловживаючи правом вето і заблокувати рішення Ради Безпеки ООН про створення міжнародного трибуналу з розслідування катастрофи малайзійського «Боїнга», фактично підтвердила свій злочин.

Так він прокоментував рішення Радбезу ООН щодо блокування рішення, що стосується трибуналу щодо збитого боїнга МН17.

«Світова спільнота повинна припинити спостерігати за безкарністю сп'янілих від крові злочинців. Росії не вдасться сховатися від відповідальності», - сказав він, зазначивши, що за терор, вбивства, агресію і загублені життя керівництву РФ доведеться відповідати перед судом Божим судом людським».

Секретар РНБО нагадав, що це не перший раз, коли РФ зловживає своїм правом вето. «Так само була заблокована резолюція ООН щодо захоплення Криму, щодо війни на Донбасі, щодо введення миротворчих підрозділів для припинення військових дій», - зазначив Олександр Турчинов, підкресливши, що вчорашнє вето - «виклик людству й людяності».

Він переконаний, що це має стати приводом для внесення змін до Статуту ООН. «Не може застосовувати право вето країна щодо рішення, яке стосується її злочини. Інакше відбувається повна дискредитація і параліч Радбезу ООН», - підкреслив він.

«Саме Україна і країни, громадяни яких постраждали в результаті теракту, повинні внести відповідні пропозиції щодо змін Статуту ООН», - сказав секретар РНБО.

За його словами, з 1945 року, коли була заснована ООН, у світі відбулося дуже багато змін, «тому питання реформування ООН вже давно назріло».

«Якщо ж Статут ООН не буде змінено, - резюмував Олександр Турчинов, - цей орган повністю втратить свій авторитет і можливість реагувати на небезпечні і масштабні виклики сучасності».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.