Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Росія проігнорувала запит України щодо екстрадиції сина Джемілєва

Росія проігнорувала запит України щодо екстрадиції сина Джемілєва

Категория: Новини / Політика

Росія проігнорувала запит України щодо екстрадиції сина Джемілєва

  • Росія проігнорувала запит України щодо екстрадиції сина Джемілєва

    Хайсер Джемілєв

Керівництво Російської Федерації проігнорувало запит України щодо екстрадиції Хайсера Джемілєва - сина народного депутата Мустафи Джемілєва. При цьому 3 серпня закінчується строк відповіді на апеляційну скаргу адвоката Миколи Полозова, який вимагав скасування вироку і припинення кримінальної справи.

Про це Полозов розповів кореспондентові Укрінформу.

«21 липня минув термін, який був у Росії, щоб прореагувати на запит України щодо екстрадиції Хайсера Джемілєва на Батьківщину. Що стосується моєї апеляції, то відповідь на неї повинен бути отриманий до 3 серпня. Однак Верховний суд в таких випадках часто не поспішає. До того ж зараз – час відпусток», - сказав Полозов.

Таким чином, Хайсер Джемільов, як і раніше, перебуває у СІЗО Краснодара. «Коли у мене з'явиться якесь віконце в справі Савченко, я поїду в Краснодар до Хайсеру, уточню наші подальші плани», - зазначив адвокат.

Нагадаємо, 10 червня суд у Краснодарі засудив сина Хайсера Джемілєва до п'яти років колонії загального режиму за вбивство з необережності, а також розкрадання та зберігання зброї.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.