Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Порошенко: Закон про статус Донбасу запрацює після контролю Україною своїх кордонів

Порошенко: Закон про статус Донбасу запрацює після контролю Україною своїх кордонів

Категория: Новини / Політика

Порошенко: Закон про статус Донбасу запрацює після контролю Україною своїх кордонів

  • Порошенко: Закон про статус Донбасу запрацює після контролю Україною своїх кордонів

    Президент України Петро Порошенко

Закон про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей запрацює лише тоді, коли Росія виведе з території України свої війська.

Про це Президент Петро Порошенко заявив під час урочистостей з нагоди святкування 150-річчя з дня народження митрополита Андрія Шептицького у Львові, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Проект змін до Конституції, підкреслюю це, не передбачає ніякого особливого статусу Донбасу. Проект лише допускає можливість специфічного порядку здійснення місцевого самоврядування в окремих адміністративно-територіальних одиницях Донецької і Луганської областей, що визначається окремим законом. Такий закон вже двічі приймався Верховною Радою України попереднього скликання, і цього скликання. І там є десяток передумов, без яких закон не набуде чинності, але ключова передумова - окупаційні російські війська повинні піти з України", - сказав він.

Президент додав, що крім того, над неконтрольованим ділянкою українсько-російського кордону має бути повернуто український державний суверенітет.

"Запропонована норма жодної коми не виходить за межі Мінських домовленостей, які усім світом визнані безальтернативною основою для політико-дипломатичного врегулювання", - підкреслив Порошенко.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.