Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Адвокат Кольченко: Допит провокатора ФСБ показав, що звинувачення притягнуте за вуха

Адвокат Кольченко: Допит провокатора ФСБ показав, що звинувачення притягнуте за вуха

Категория: Новини / Політика

Адвокат Кольченко: Допит провокатора ФСБ показав, що звинувачення притягнуте за вуха

  • Адвокат Кольченко: Допит провокатора ФСБ показав, що звинувачення притягнуте за вуха

    Фото: lb.ua

Сьогоднішній допит свідка Пирогова в Ростові-на-Дону в Північно-Кавказькому окружному військовому суді свідчить, що звинувачення проти Сенцова і Кольченко притягнуте за вуха.

Таку думку висловила кореспонденту Укрінформу адвокат Олександра Кольченко Світлана Сидоркіна.

"На мій погляд, сьогоднішній допит свідка Пирогова свідчить, що звинувачення проти Сенцова і Кольченко притягнуте за вуха. Це розробка ФСБ, провокація, підготовлена проти Чирния. А у того, судячи з висловлювань з оперативних записів, схоже, дійсно, щось не в порядку з головою. Але це стосується Чирния. Однак ні Сенцов, ні Кольченко до цього ніякого відношення не мають", - сказала адвокат.

За її словами, суддя заявив на четвер допит і Афанасьєва, і Чирния. Однак обсяг відеоматеріалів там такий великий, що не тільки їх прослуховування займе півдня. Так що, очевидно, що ці допити триватимуть і в п'ятницю.

Захист Сенцова і Кольченко клопотала про потреби присутності при допиті Чирния свідка Пирогова. "Це абсолютно необхідно, оскільки в їх показаннях є певні суперечності. Я вважаю, що Пирогов точно буде в четвер, а якщо його допит затягнеться ще на день, то і в п'ятницю", - сказала Сидоркіна.

Крім того, адвокати будуть клопотати про допит Пирогова у присутності оперативного працівника, який з ним працював. Але це вже відноситься до засекреченої частини справи. Якщо такий допит відбудеться, то він буде проходити в закритому режимі.

Нагадаємо, кінорежисер Олег Сенцов і активіст Олександр Кольченко звинувачують у тероризмі. За версією російського слідства, навесні 2014 року Сенцов нібито організував у Криму підпільну групу, пов'язану з українським "Правим сектором". Кольченко інкримінується участь в цьому "терористичний співтоваристві". Українці звинувачення відкидають.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.