Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » «Професія покривати злочинців»: у 1984 році Чуркін першим заявив, що СРСР не причетний до загибелі південнокорейського «Боїнга»

«Професія покривати злочинців»: у 1984 році Чуркін першим заявив, що СРСР не причетний до загибелі південнокорейського «Боїнга»

Категория: Новини / Політика

«Професія покривати злочинців»: у 1984 році Чуркін першим заявив, що СРСР не причетний до загибелі південнокорейського «Боїнга»

31.07.2015 Переглядів: 574 Володимир Перекопський
«Професія покривати злочинців»: у 1984 році Чуркін першим заявив, що СРСР не причетний до загибелі південнокорейського «Боїнга» Політика
Tweet

Постійний представник Росії в ООН Віталій Чуркін вже не в перший раз намагається відбілити злочин своєї держави, 83-84 роках він був секретарем посольства СРСР у США і був одним з перших, хто казав, що СРСР не має ніякого відношення до загибелі південнокорейського «Боїнга».

Про це під час свого інтерв'ю на радіостанції «Ехо Москви» заявив російський письменник, журналіст Віктор Шендерович, передає OnPress.info.

«Ми в абсолютній ізоляції. Це, звичайно, сильно нагадує 83-84 року. І Чуркін до цієї римі додає чарівності, бо він був секретарем нашим посольства в США, і він був один з перших, хто заявив – ти не пам'ятаєш, а я пам'ятаю, що Радянський Союз не причетний до загибелі південнокорейського «Боїнга». Одним з перших, хто це сказав, був Чуркін. Рима – велика річ», — сказав він.

«Йому не вперше брехати в очі, отбеляя злочинне держава», — додав Шендерович.

Нагадаємо, що російська делегація в Раді безпеки ООН заблокувала рішення про створення міжнародного трибуналу по справі загибелі малазійського «Боїнга».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.