Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » «Фінбанк» годує бойовиків Жиліна - нардеп

«Фінбанк» годує бойовиків Жиліна - нардеп

Категория: Новини / Політика

«Фінбанк» годує бойовиків Жиліна - нардеп

  • «Фінбанк» годує бойовиків Жиліна - нардеп

В Україні діють фінансові структури, які фінансують тероризм на Донбасі.

Про це заявив народний депутат України, екс-командир батальйону «Дніпро-1» Юрій Береза на прес-конференції в середу в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я можу на сьогоднішній день чітко говорити про те, що є певні фінансові структури та інститути, які на сьогоднішній день реально фінансують тероризм і війну на сході України», - сказав він.

За його словами, в січні-лютому 2014 року банком ПАТ «Фінбанк» було надано фінансування ТОВ «Велторг-2013» у загальному розмірі 15 млн грн, що було забезпечено компаніями ТОВ «Харьковспецнедра» і ТОВ «Ортия», належать лідеру терористичної угруповання «Оплот» Євгену Жиліну.

«ПАТ «Фінбанк», ця структура пов'язана з паном Жиліним, який є ідеологом, засновником і натхненником діяльності терористичного угруповання «Оплот», яка на сьогоднішній день в Донецьку воює проти полку «Дніпро-1», - підкреслив Береза, помітивши, що в грудні 2014 року «Оплот» був внесений до списку міжнародних санкцій США за дії, які загрожують безпеці, суверенітету і територіальної цілісності України.

Народний депутат повідомив, що 28 липня матеріали по цій справі були направлені в НБУ, СБУ, МВС, а також до Управління контролю за іноземними активами Департаменту казначейства США і секцію конфіскації активів та протидії відмиванню грошей Департаменту юстиції США.

Береза наголосив, що до вересня нинішнього року він оприлюднить інші гучні справи проти п'яти фінансових установ, які підозрюють у фінансуванні тероризму в Україні і які пов'язані з представниками колишньої влади, на суму 30 млн грн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.