Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Київ обурений тортурами загарбаних Москвою українців

Київ обурений тортурами загарбаних Москвою українців

Категория: Новини / Політика

Київ обурений тортурами загарбаних Москвою українців

  • Київ обурений тортурами загарбаних Москвою українців

МЗС України стурбоване інформацією про тортури по відношенню до незаконно затриманим Росією громадянам України.

Про це заявила представник МЗС України Мар'яна Беца в ході брифінгу в середу в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Викликають обурення факти порушень прав людини стосовно згаданих громадян України. Зокрема, є інформація про застосування до Олега Сенцову тортур співробітниками російських правоохоронних органів у ході затримання у травні 2014 року на території АР Крим. Крім того, є відомості про застосування тортур до іншого укладеним у цій справі громадянину України - Олексію Чирнию", - зазначила Беца.

Дипломат підкреслила, що при цьому показання, отримані в результаті незаконних дій, використовуються для звинувачення в тероризмі Олега Сенцова і Олександра Кольченко, що повністю нівелює об'єктивність слідства.

"МЗС України вкотре наголошує на неприпустимості і протиправність подальшого утримання на території РФ громадян України, затриманих російською окупаційною владою в АРК, і звертається до російської сторони з вимогою про їх звільнення і повернення в Україну", - зазначила Беца.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.