Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Слідчий комітет РФ – Генпрокуратурі: Гідні послідовники Бандери

Слідчий комітет РФ – Генпрокуратурі: Гідні послідовники Бандери

Категория: Новини / Політика

Слідчий комітет РФ – Генпрокуратурі: Гідні послідовники Бандери

  • Слідчий комітет РФ – Генпрокуратурі: Гідні послідовники Бандери

    Фото: uapress.info

Заяву ГПУ про порушення кримінальних справ проти сімох причетних до викрадення української льотчиці Надії Савченко в Слідчому комітеті РФ вважають плодами «ненависті і русофобії, яку принесла, як вони її називають, «революція гідності».

З такою заявою виступив представник слідчого комітету росії РФ Володимир Маркін.

За його словами, «нічого незвичайного в діях Генпрокуратури України немає», оскільки сама Україна «котиться в прірву», і не звертає уваги на той «бєспрєдєл», що вкрай турбує Москву. Паралельно він обурився тим, що «підсудну за вчинення вбивств російських громадян зводять в ранг героя».

«Гідні послідовники Бандери!», - патетично виголошує Маркін.

Що стосується кримінальних справ, що Київ, за його словами, «намагається фабрикувати» відносно громадян РФ, то представник слідчого комітету росії відповів так: «перефразовуючи слова нашого улюбленого кіногероя: «... Дірку від бублика, а не Шарапова».

Нагадаємо, що ГПУ порушила кримінальні провадження щодо осіб, причетних до викрадення української льотчиці Надії Савченко. Заступник генпрокурора Юрій Столярчук повідомив, що слідчі встановили точне місце і час позбавлення волі треба Савченко. «Це 10:00 17-30 хвилин 17 червня 2014».

Як стверджують адвокати Савченко, незважаючи на численні докази зворотного, слідчий комітет РФ прийшов до висновку, що Савченко сама перейшла українсько-російський кордон під виглядом біженця, і намагалася змішатися з мирним населенням.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.