Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » В ОБСЄ кажуть, що підібратися до кордону не можуть

В ОБСЄ кажуть, що підібратися до кордону не можуть

Категория: Новини / Політика

В ОБСЄ кажуть, що підібратися до кордону не можуть

  • В ОБСЄ кажуть, що підібратися до кордону не можуть

    фото: flickr/SMM OSCE

Спостерігачі ОБСЄ в зоні АТО продовжують стикатися з обмеженнями у пересуванні, а також не мають доступу до значної частини українсько-російського кордону.

Про це заявив заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг під час брифінгу в четвер у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«В той час, коли всі сторони кажуть, що СММ користується свободою пересування, моніторингу та підготовки доповідей, згідно з мандатом, реальність свідчить про інше. Ми щодня стикаємося з проблемами під час проходження через блокпости по обидві сторони, що регулярно призводить до затримки або взагалі до заборони доступу", - підкреслив Хуг.

В якості прикладу він навів випадок, коли бойовики не дозволили спостерігачам у понеділок потрапити в Дебальцеве і заборонили доступ до місця зберігання важкого озброєння.

«Ми все ще не маємо доступу до великого ділянці українсько-російської міжнародної кордону, зокрема, в Луганській області", - підкреслив Хуг.

Згадуючи про випадки нападу на патрулі ОБСЄ, він нагадав, що СММ є цивільної неозброєна моніторинговою місією.

"СММ не є частиною цього конфлікту. Навпаки, ми тут за запрошенням України та на підставі консенсусного рішення 57 членів ОБСЄ, включаючи Російську Федерацію", - підкреслив заступник голови СММ ОБСЄ.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.