Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Лагард і Порошенко засудили популізм в Раді

Лагард і Порошенко засудили популізм в Раді

Категория: Новини / Політика

Лагард і Порошенко засудили популізм в Раді

  • Лагард і Порошенко засудили популізм в Раді

Президент України Петро Порошенко і директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард обговорили досягнутий Україною прогрес у реформах.

Це зазначає прес-служба Глави держави.

"Директор-розпорядник МВФ і Президент України П. Порошенко в ході телефонної розмови сьогодні обговорили впровадження програми економічних реформ уряду за підтримки Міжнародного валютного фонду. Співрозмовники також засудили невиправданий популізм, який все частіше звучить із вуст українських політиків у Верховній Раді", - підкреслюється в повідомленні.

Директор-розпорядник прокоментувала зусилля уряду України і досягнутий прогрес. Вона також зазначила необхідність постійної підтримки впровадження узгодженої програми реформи без зволікань і змін у політичному курсі.

Нагадаємо, 31 липня рада директорів МВФ проведе засідання, на якому визначить, чи виділить фонд Україні наступний транш у розмірі 1,3 млрл доларів.

Як повідомлялося раніше, 11 березня Рада директорів МВФ схвалила виділення Україні $ 17,5 млрд в рамках 4-річної програми EFF (Extended Fund Facility). 13 березня МВФ перерахував Україні перший транш у розмірі $ 5 млрд за програмою EFF.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.