Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Адвокат каже, що у новому СІЗО Савченко краще, ніж в Москві або Воронежі

Адвокат каже, що у новому СІЗО Савченко краще, ніж в Москві або Воронежі

Категория: Новини / Політика

Адвокат каже, що у новому СІЗО Савченко краще, ніж в Москві або Воронежі

  • Адвокат каже, що у новому СІЗО Савченко краще, ніж в Москві або Воронежі

    Надія Савченко

Дата засідання Ростовського облсуду з питання місця підсудності народного депутата України Надії Савченко поки невідома.

Про це повідомив кореспондентові Укрінформу її адвокат Микола Полозов.

"Дата засідання Ростовського облсуду поки невідома. У судових властей є 10 днів на вирішення цього питання. Не думаю, що вони будуть затягувати його. Передали Надії в СІЗО (№ 3 у Новочеркаську) речі, продукти. Каже, у неї там хороші умови: ТБ, гаряча вода, холодильник, "раптор" проти комарів. І в цілому відношення до неї там краще, ніж в Москві або Воронежі", - сказав Полозов.

Нагадаємо, Донецький міський суд задовольнив клопотання захисту про визначення підсудності Надії Савченко в Ростовському обласному суді, де відбудеться окреме судове засідання з цього приводу. Засідання в Донецькому міськсуді відкладено на невизначений термін. А якщо Ростовський облсуд прийме рішення про зміну місця підсудності, то засідання взагалі буде перенесено в інше місто.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.