Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Рейтинг Путіна тримається на агресії - Каспаров

Рейтинг Путіна тримається на агресії - Каспаров

Категория: Новини / Політика

Рейтинг Путіна тримається на агресії - Каспаров

  • Рейтинг Путіна тримається на агресії - Каспаров

    Гаррі Каспаров

Зовнішня агресія - головна форма підтримки президентом Росії Володимиром Путіним свого рейтингу. При цьому він не зупиниться на Україні і буде нападати на інші країни.

Про це сказав голова міжнародного Фонду захисту прав людини, російський опозиціонер, неодноразовий чемпіон світу з шахів Гарі Каспаров в інтерв'ю Укрінформу.

«Мені б хотілося вірити, що масового кровопролиття в Україні більше не буде, але ніяких гарантій цього немає. Потрібно розуміти, що ми маємо справу з параноїдальним агресором, для якого зовнішня агресія є головною формою підтримки власного рейтингу», - сказав Гаррі Каспаров.

Читайте також: Путін занадто часто згадує про ядерну зброю - євродепутат

У той же час він прогнозує, що Росія і надалі буде нападати на інші країни.

«Те, що Путін буде нападати, для мене очевидно. Питання в тому, що Україна - не єдиний напрямок. Є ще можливість (у Путіна - ред.) влаштувати провокації в балтійських країнах... І є ще південний напрямок», - сказав політик.

На думку Каспарова, можливість провокувати різноманітні конфлікти на території колишнього Радянського Союзу є «способом виживання для Путіна» як політичного лідера.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.