Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Соболєв стверджує, що Він розвалює "Самопоміч"

Соболєв стверджує, що Він розвалює "Самопоміч"

Категория: Новини / Політика

Соболєв стверджує, що Він розвалює "Самопоміч"

  • Соболєв стверджує, що Він розвалює

Кандидат у народні депутати Єгор Соболєв розповів, що ситуація з виходом партії "Воля" об'єднання "Самопоміч" - це організований скандал, який готувався ще до виборів.

Про це він сказав в ефірі "Громадського".

За словами Соболєва, Юрій Дерев'янко, який з частиною "Волі" оголосив про невдоволення співпрацею з "Самопоміч", вів "брудні переговори" ще до об'єднання, а після виборів провів "кишеньковий з'їзд".

"Людина (Дерев'янко - ред.) вступив у партію і зараз працює, не для того, щоб отримати контроль над партією "Воля", яка маленька і насправді зараз буде підбитої на зльоті, а для того, щоб атакувати більш серйозні, більш важливі цілі. В даному випадку - це "Самопоміч", яка важливіше і не дає скотитися коаліційним угодам до простого "дерибану", - заявив Соболєв.

Нагадаємо, після виборів депутати "Волі", обрані за списком "Самопомочи", заявили, що вступлять в її фракцію, але при цьому створять власну міжфракційну групу. Рішення про це було прийнято на національних зборах партії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.