Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Уряд потребує повного оновлення - Порошенко

Уряд потребує повного оновлення - Порошенко

Категория: Новини / Політика

Уряд потребує повного оновлення - Порошенко

  • Уряд потребує повного оновлення - Порошенко

Кабінет Міністрів України потребує повного оновлення.

Про це йдеться у зверненні Президента Петра Порошенка, інформує прес-служба Глави держави.

"Щодо складу уряду, то Кабінет Міністрів потребує повного оновлення! Звільнення від непрофесіоналізму і корупційних зв'язків партійно-квотного принципу. Він повинен формуватися виключно на професійній основі. І почати, нарешті, впроваджувати реформи, спираючись на парламент, оновлений більш, ніж на половину", - заявив він.

Президент зазначив, що українці остаточно і безповоротно підтвердили свій європейський цивілізаційний вибір: "Центрвиборчком майже завершив попередній, електронний, підрахунок. Він, подібно екзит-полам, підтвердив, що конституційна більшість виборців схвалив курс на Європу".

"В європейській практиці ініціатива у формуванні коаліції належить тій політичній силі, яка набрала найбільшу кількість депутатів на виборах. Я впевнений, що "Блок Порошенко" з цим завданням гідно впорається", - підкреслив Президент, додавши, що від "БПП" за списком і в округах обрано 132 народних депутата.

Він нагадав, що коаліція, згідно з Конституцією, повинна запропонувати Главі держави для внесення на затвердження новообраною Верховною Радою кандидатуру Прем'єр-міністра.

"Майбутня фракція партії "Блок Порошенко" вже відгукнулася на мою ініціативу підтримати Арсенія Яценюка на посаду голови нового уряду. Але принциповим для них питанням при цьому є загальне узгодження європейського зразка коаліційної угоди, проект якого вони вже запропонували партнерам і суспільству", - зазначив Порошенко.

Читайте також: Президент ініціює скасування особливого статусу для Донбасу. Готує новий закон

Європейській політичній культурі, додав він, властиві дуже детальні коаліційні угоди, де план дій розписаний чи не щодня.

"Коаліційна угода - це контракт коаліції з країною. Він не може бути маленьким папірцем на три сторінки. Днями я розмовляв з німецьким Канцлером Ангелою Меркель. У Німеччині склалася тривала історія коаліційного управління. І досвід показує, сказала мені пані Меркель, що чим товще угоду, тим довше працює коаліція", - сказав Президент.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.