Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Віце-прем'єри розділили повноваження

Віце-прем'єри розділили повноваження

Категория: Новини / Політика

Віце-прем'єри розділили повноваження

  • Віце-прем'єри розділили повноваження

Уряд визначив повноваження віце-прем'єр-міністрів.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Уряд визначив питання, що входять до компетенції віце-прем'єр-міністрів", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Новий Кабмін: як підбирали іноземців та троллили вітчизняних політиків

Зокрема, до компетенції віце-прем'єр-міністра Валерія Вощевського будуть входити питання функціонування транспортної інфраструктури та будівництва, поштового зв'язку, екології і природних ресурсів, а також пов'язані з Чорнобильською АЕС.

Віце-прем'єр-міністр - міністр культури В'ячеслав Кириленко буде відповідати за гуманітарні питання, зокрема, культуру, освіту і науку, спорт та туризм, охорона здоров'я, питання соціальної політики. У його компетенції перебуватимуть питання соціального захисту осіб, які переміщаються з Луганської та Донецької областей у зв'язку з проведенням там антитерористичної операції або проживають у цих регіонах.

Питання регіональної політики, будівництва та житлової сфери, енергозбереження, інформаційної безпеки, регулювання земельних відносин будуть відноситися до компетенції віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка. Крім того, він буде відповідати за відновлення об'єктів промислової, соціальної та транспортної інфраструктури, житлового фонду та систем життєзабезпечення населених пунктів Донецької і Луганської областей, які зазнали пошкоджень внаслідок проведення антитерористичної операції, а також за питання Автономної Республіки Крим і р. Севастополь.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.