Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Ложкін зізнався, хто рекомендував йому Квіташвілі

Ложкін зізнався, хто рекомендував йому Квіташвілі

Категория: Новини / Політика

Ложкін зізнався, хто рекомендував йому Квіташвілі

Кандидатуру Олександра Квіташвілі на пост міністра охорони здоров'я України рекомендував прем'єр-міністр Грузії Ладо Гургенідзе.

Про це глава Адміністрації Президента Борис Ложкін сказав в інтерв'ю Українській правді.

"Я можу сказати, хто його (Квіташвілі. - Ред.) рекомендував. Його рекомендував Ладо Гургенідзе, який був прем'єр-міністром Грузії. Ми з ним кілька разів зустрічалися за останні три тижні. Він буде активно консультувати українську владу в питанні реформ. Я вважаю його хорошим фахівцем... По міністерству охорони здоров'я у нас якось так вийшло, що і кандидатів-то особливо не було. І Ладо сказав, що є дуже якісний людина", - зазначив він.

Він також зазначив, що першим з Квіташвілі зустрічався він, після чого була зустріч кандидата з Прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

У той же час, коментуючи думку про те, що досвід реформ у Грузії не зовсім застосуємо до української ситуації, глава АП зазначив: "У нас питання не тільки прямого перенесення досвіду, який був у людини, на нашу територію. Приміром, Квіташвілі відразу ж сказав, що досвід грузинської реформи дуже важливий, але тут реформу охорони здоров'я, як у Грузії, робити неправильно, тут має бути інший підхід".

Читайте також: Ложкін розповів, хто буде платити міністрам-"варягів"

Він підкреслив, що Квіташвілі до того, як стати міністром охорони здоров'я Грузії, більше п'яти років працював у Нью-Йорку в цій сфері і добре знає американську систему.

"У нього глобальний погляд і повне неприйняття корупції. І такі люди, на мій погляд, повинні у великій кількості прийти в нову владу, інфікувати її цим глобальним поглядом, запереченням корупції, зовсім іншим підходом", - заявив Він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.