Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Порошенко бажає продовжувати переговори з РФ в форматі Женевському

Порошенко бажає продовжувати переговори з РФ в форматі Женевському

Категория: Новини / Політика
Порошенко бажає продовжувати переговори з РФ в Женевському форматі Політика


Український президент Петро Порошенко поспілкувався з держсекретарем США Джоном Керрі. В ході розмови український президент подякував США за підтримку і підкреслив важливість заяви про непризнання псевдо-виборів, що терористи провели 2 листопада. Передає новину OnPress.info посилаючись на прес-службу президента.

Крім цього Петро Олексійович підкреслив, що Україна є прихильником врегулювання ситуації згідно досягнутих у Мінську домовленостей. «Ми доклали дуже багато зусиль та часу для досягнення цих домовленостей, щоб дозволити їх відкинути», - зазначив Порошенко.

Також українська сторона запропонувала відновити Женевський формат на рівні глав зовнішньополітичних відомств для врегулювання ситуації на сході України.

У свою чергу Держсекретар США Джон Керрі висловив повну підтримку України і дій президента щодо виконання всіх умов, які були досягнуті в Мінську. Він привітав українців з проведенням демократичних виборів і відзначив важливість досягнутих домовленостей щодо газу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.