Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Порошенко і Керрі обговорили псевдовыборы, газ та військове співробітництво

Порошенко і Керрі обговорили псевдовыборы, газ та військове співробітництво

Категория: Новини / Політика

Порошенко і Керрі обговорили псевдовыборы, газ та військове співробітництво

Президент України провів телефонну розмову з Державним секретарем США Джоном Керрі.

Про це повідомляє прес-служба глави Української держави.

Президент України подякував за значну роль США в консолідації міжнародної підтримки територіальної цілісності України. Він також відзначив важливість заяв з боку Сполучених Штатів про невизнання результатів і засудження псевдовыборы на Донбасі 2 листопада.

Президент Порошенко заявив про прихильність України мирному вирішенню конфлікту в повній відповідності з Мінськими домовленостями. «Ми вклали дуже багато зусиль та часу для досягнення цих домовленостей, щоб дозволити їх відкинути», - зазначив глава держави.

Петро Порошенко також запропонував відновити Женевський формат багатостороннього діалогу для мирного врегулювання ситуації на Донбасі на рівні міністрів закордонних справ.

Читайте також: Порошенко готовий призначити нову дату виборів на Донбасі

Джон Керрі висловив підтримку з боку США Україні та дій її Президента щодо дотримання букви і духу Мінського протоколу для врегулювання ситуації. Він також привітав Україну з проведенням вільних і демократичних виборів у Верховну Раду 26 жовтня, а також високо оцінив досягнення газових домовленостей у форматі Україна-ЄС-Росія.

Співрозмовники обговорили деталі військово-технічного співробітництва, а також питання візиту в Україну віце-президента США Джозефа Байдена, який відбудеться 21 листопада.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.