Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Український гуманітарний вантаж відправиться на окуповану територію завтра трьома колонами - Зубко

Український гуманітарний вантаж відправиться на окуповану територію завтра трьома колонами - Зубко

Категория: Новини / Політика

Український гуманітарний вантаж відправиться на окуповану територію завтра трьома колонами - Зубко

За дорученням Президента і за рішенням РНБО українська влада докладає максимум зусиль для надання гуманітарної допомоги саме на окупованих територіях.

Як повідомили на брифінгу віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко та Уповноважений Президента України з питань мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко, завтра в зону АТО буде відправлений український гуманітарний вантаж..

Зубко, зокрема, зазначив, що з настанням зимового періоду ситуація в регіонах, які перебувають під тимчасовим контролем бойовиків, значно ускладнилася в гуманітарному плані, і на сьогоднішній день не досягнута домовленість, що бойовики дають можливість передати допомогу на цю територію.

"Підготовлений перший вантаж об'ємом 326 тонн. Фури з усіх регіонів України, які завтра зранку вирушать з Харкова трьома колонами в напрямку Павлограда, Краматорська та Сєвєродонецька", - сказав віце-прем'єр, зазначивши, що автомашини доставлять вантаж в першу чергу тим соціальним установам Донецької і Луганської областей, керівники яких постійно звертаються до голів обласних державних адміністрацій за допомогою. "Це інтернати, будинки пристарілих. І в принципі ми розраховуємо на те, що цей вантаж дійде до своїх адресатів", - констатував він.

Читайте також: Яценюк: Гуманітарна катастрофа на Донбасі буде на совісті Кремля

Геннадій Зубко зазначив, що ця організація гуманітарного вантажу на Донбас є не першою спробою допомоги територіям, які потребують допомоги.

Віце-прем'єр подякував усім, хто долучився до збору допомоги для жителів окупованих районів Донбасу. "Хочемо подякувати всіх благодійників, організаціям, які долучилися до збору цієї допомоги. Цей вантаж сьогодні доїжджає до Харкова з усіх регіонів нашої країни", - сказав він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.