Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Порошенко відповів на закиди про сина-депутата та кумі-міністра

Порошенко відповів на закиди про сина-депутата та кумі-міністра

Категория: Новини / Політика

Порошенко відповів на закиди про сина-депутата та кумі-міністра

  • Порошенко відповів на закиди про сина-депутата та кумі-міністра

    Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко вважає свого сина народного депутата Олексія Порошенка самостійним політиком і заявляє, що не створює міністерств "під кума" Юрія Стеця.

Про це він заявив на прес-конференції, передає кореспондент Укрінформу.

"Мій син пройшов по мажоритарці як самостійний політик, набрав одне з найбільших кількостей голосів на мажоритарному окрузі і має право у 30 років на визначення власного шляху. А у вас є право оцінювати його дії як політика у вільній та демократичній країні, в тому числі задавати такі питання Президенту, а в мене є обов'язок на них відповідати", - сказав Порошенко.

Він додав, що вважає це теж ознакою демократичної країни.

Що стосується питання про створення міністерства інформаційної політики "під його кума" Юрія Стеця, Порошенко зазначив, що Президент не створює міністерств.

Читайте також: Порошенко стверджує, що більше не впливає на Roshen

"Але я наголошую на тому, що в умовах інформаційної війни повинна бути ефективна контрпропагандистська політика, в тому числі і на окупованих територіях, що зараз не ведеться. Повинні бути спеціальні програми для наших військових, для окупованих територій, повинні бути спеціальні заходи - публічні і непублічні, які дозволяють нам перемогти в інформаційній війні", - підкреслив Порошенко.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.