Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Порошенко запевняє, що отримав всі дозволи на будівництво біля Лаври

Порошенко запевняє, що отримав всі дозволи на будівництво біля Лаври

Категория: Новини / Політика

Порошенко запевняє, що отримав всі дозволи на будівництво біля Лаври

  • Порошенко запевняє, що отримав всі дозволи на будівництво біля Лаври

    Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко запевняє, що отримав всі дозволи на будівництво у буферній зоні Києво-Печерської Лаври.

Про це Глава держави заявив під час прес-конференції, коментуючи інформацію в ЗМІ про те, що Міністерство культури не давала дозволів на будівництво на його ділянці в цій зоні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я не маю ніякого відношення до того, щоб отримувати або не отримувати дозволи, тому що це повинна робити будівельна компанія. Вона вже на наступний день провела прес-конференцію і показала всі дозволи, які були отримані ще у 2012 і 2014 роках. Але журналістові було це просто не цікаво", - сказав Порошенко.

Читайте також: Порошенко відповів на закиди про сина-депутата та кумі-міністра

Він пояснив, що в буферній зоні Лаври планувалося побудувати стіну проти зсуву з-за аварії, що виникла після знаходження боєприпасів часів Другої світової війни.

"Але це журналісту не цікаво. Цікаво було створення іміджу - а Президент порушує закон чи ні? Ні, не порушую, отримано всі дозволи, і я цим пишаюся", - резюмував Глава держави.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
КОМЕНТАРІ (1)
Artaxerx 2 січня 2015 15:28
Біля Лаври взагалі ніхто не має права будувати! Навіть з власними органами, які радо дають порошенку -президленту дозволи! Порошенко - ЗЛОЧИНЕЦЬ!!!
      1