Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » ЦВК назвала ще 16 офіційно обраних нардепів

ЦВК назвала ще 16 офіційно обраних нардепів

Категория: Новини / Політика

ЦВК назвала ще 16 офіційно обраних нардепів

Центральна виборча комісія офіційно оголосила обраними народними депутатами Верховної Ради VIII скликання ще 16 мажоритарників, серед яких Михайло Поплавський, Дмитро Ярош та Борис Філатов.

Відповідні протоколи члени ЦВК підписали в режимі засідання в четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Від Дніпропетровської області народним депутатом, обраним у ОВО №26, став Андрій Денисенко (БПП), в ОВО №27 - самовисуванець Борис Філатов, в ОВО №28 - Іван Куліченко (БПП), в ОВО №29 - Віталій Купрій (БПП), в ОВО №31 - самовисуванець Костянтин Павлов, в ОВО №32 - самовисуванець Андрій Гальченко, в ОВО №33 - Костянтин Усов (БПП), в ОВО №34 - самовисуванець Олег Кришин, в ОВО №35 - самовисуванець Андрій Шипко, в ОВО №36 - самовисуванець Артур Мартовицький, в ОВО №37 - самовисуванець Дмитро Шпенов, в ОВО №39 - Дмитро Ярош ("Правий сектор");

Читайте також: У новій Раді вже 113 нардепів

Від Кіровоградської області в ОВО №99 обраний Костянтин Яринич (БПП), в ОВО №100 - самовисуванець Станіслав Березкін, в ОВО №101 - самовисуванець Михайло Поплавський, в ОВО №103 - Анатолій Кузьменко (БПП).

Всього за станом на 6 листопада Центральна виборча комісія оголосила 129 мажоритарників обраними народними депутатами.

Нагадаємо, на позачергових парламентських виборах 26 жовтня українці обрали 423 народних депутатів: 225 по списках політичних партій і 198 мажоритарників.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.