Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Лавров стверджує, що умовив бойовиків відвести важке озброєння

Лавров стверджує, що умовив бойовиків відвести важке озброєння

Категория: Новини / Політика

Лавров стверджує, що умовив бойовиків відвести важке озброєння

  • Лавров стверджує, що умовив бойовиків відвести важке озброєння

    Фото: nahnews.com.ua

Проросійські бойовики на Донбасі погодилися відвести важке озброєння і системи залпового вогню від запропонованої Києвом лінії розмежування, яка зафіксована в додатках до Мінським меморандуму від 19 вересня.

Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров у середу в Москві на прес-конференції, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Зараз вони (бойовики. - Ред.) готові на те, що ця лінія дотику буде взято за точку відліку для відводу важких озброєнь», - сказав глава російського Мзс.

За його словами, після підписання Мінського меморандуму від 19 вересня «певну ділянку ополченці додатково взяли під свій контроль». «Але, якщо все це в будь-якому випадку територія України, то звідси і наша пропозиція, яку зробив Путін на адресу Порошенка. Давайте погодимося, що лінія саме та, яка зафіксована в додатках Мінського меморандуму від 19 вересня. І незалежно від того, хто в яку сторону від цієї лінії зараз відійшов, приберемо від цієї лінії, визнаної Києвом, важке озброєння і включаючи системи залпового вогню. Наскільки відводити - там все узгоджено», - зазначив він.

Лавров заявив, що Москва буде готова допомагати такого роду домовленостей». Більш того, Кремль вже заручився згодою бойовиків відвести важкі озброєння не від фактичної лінії, а від тієї лінії, яка зафіксована в додатках Мінського меморандуму від 19 вересня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.