Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Посол Шамшур вручив вірчі грамоти президенту Франції

Посол Шамшур вручив вірчі грамоти президенту Франції

Категория: Новини / Політика

Посол Шамшур вручив вірчі грамоти президенту Франції

  • Посол Шамшур вручив вірчі грамоти президенту Франції

Надзвичайний і Повноважний Посол України у Франції Олег Шамшур вручив вірчі грамоти президенту Франції Франсуа Олланду.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Офіційна церемонія відбулася напередодні в Єлисейському палаці - офіційній резиденції президента Французької Республіки.

Інформацію також підтвердили в Посольстві України у Франції. «29 січня 2015 року Посол України Олег Шамшур вручив вірчі грамоти президенту Франції Француа Олланд», - йдеться на офіційному сайті посольства.

Посол України також обговорив з французьким лідером двосторонні відносини, зусилля по врегулюванню ситуації на сході України.

Як повідомляло агентство, Президент України 13 жовтня 2014 року призначив Олега Шамшура послом України у Франції. У листопаді Глава держави призначив Олега Шамшура Постійним Представником України при ЮНЕСКО.

Читайте також: Дещиця вручив вірчі грамоти президенту РП Комаровським

Нагадаємо, Олег Шамшур має великий досвід дипломатичної роботи і науковий ступінь кандидата історичних наук. У 1978 році він закінчив факультет міжнародних відносин і права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. У 1981 році закінчив аспірантуру Інституту соціальних і економічних проблем зарубіжних країн АН України, а через рік захистив ступінь кандидата історичних наук.

Дипломатична кар'єра чинного посла України у Франції почалася в 1993 році. Шамшур працював у дипломатичних представництвах України в Швейцарії, країнах Бенілюксу та США. З 2005 по 2010 роки він виконував обов'язок Надзвичайного і Повноважного Посла України в Сполучених Штатах Америки і в Антигуа і Барбуда за сумісництвом. Володіє англійською, російською та французькою мовами. Має державні нагороди. Одружений, має доньку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.