Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » ЄС знімає санкції з поплічників режиму Януковича, тому що Україна не надала доказів їх відня

ЄС знімає санкції з поплічників режиму Януковича, тому що Україна не надала доказів їх відня

Категория: Новини / Політика
ЄС знімає санкції з поплічників режиму Януковича, тому що Україна не надала доказів їх вени Політика

ЄС розблокує заморожені кошти поплічників режиму Януковича і знімає з них санкції, оскільки українська сторона не надала докази їх відня.

Про це, посилаючись на сторінку народного депутата Сергія Лещенка в facebook, повідомляє OnPress.info.

«Сигнал з Євросоюзу: санкції знімають з екс-глави СБУ Якименка, Олексія Азарова, Віктора Януковича-молодшого, Дмитра Табачника, Олени Лукаш та Сергія Клюєва. Щоб санкції не зняли, Україна повинна була пред'явити підозри цим особам за економічні злочини. Мене в цьому списку більше всього шокує Клюєв-молодший - на нього було формлено Межигір'я, головний речовий доказ у економічних преступлених Януковича. Клюєв ходить у парламент як ні в чому не бувало. За словами джерел, для збереження санкцій проти Клюєва треба хоча б внести в парламент подання про зняття з нього депутатської недоторканності. Якого немає», - написав Лещенко.

Він також додає, як виявляється для збереження санкцій проти Клюєва необхідно хоча б внести у парламент постанову про зняття з Клюєва недоторканності.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.