Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Україна очікує від ЄС принаймні оборонної зброї - посол Єлісєєв

Україна очікує від ЄС принаймні оборонної зброї - посол Єлісєєв

Категория: Новини / Політика

Україна очікує від ЄС принаймні оборонної зброї - посол Єлісєєв

Для того, щоб протистояти російській агресії Україні необхідно надати хоча б оборонну зброю.

Про це заявив представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв в інтерв'ю Euronews.

«Станом на сьогоднішній день Євросоюз прийняв понад 20 різних заяв за останній рік. Але заяви - це добре, нам потрібні конкретні дії: надання на даному етапі принаймні військової допомоги, хоча б оборонної зброї», - сказав Єлісєєв.

За його словами, від сьогоднішньої зустрічі лідерів «нормандської четвірки» не варто чекати миттєвого рішення ситуації на сході України.

«Звичайно, не варто очікувати, що все буде одномоментно вирішено. Але принаймні перша фаза, принаймні припинити кровопролиття, припинити вогонь, особливо з боку терористів, які підтримуються Російською Федерацією, - це найважливіше. І вже після того, як буде припинений вогонь, можна говорити і дипломатично домовлятися про модусі вівенді. І ми готові на будь-які компроміси. Не може бути компромісом тільки одна річ - це територіальна цілісність і незалежність української держави», - підкреслив посол.

Крім того, Єлісєєв додав, що країнам Євросоюзу необхідно зберегти єдність, адже Москва останнім часом намагається це єдність розбити.

Читайте також: В Європарламенті сумніваються в успішності переговорів Мінських

«Сьогодні надзвичайно важливо, власне, не тільки і не стільки які санкції, якого типу будуть застосовані відносно країни-агресора. Але дуже важливо зберегти єдність. І саме спроби Москви останнім часом були спрямовані на те, щоб це єдність розбити. Другий виклик - це дійсно зберегти так зване трансатлантична єдність. І саме з цієї точки зору ми розглядаємо буквально нещодавній візит канцлера ФРН до Вашингтона», - зазначив він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.