Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Кремль загрожує "адекватною реакцією" на нові санкції ЄС

Кремль загрожує "адекватною реакцією" на нові санкції ЄС

Категория: Новини / Політика

Кремль загрожує "адекватною реакцією" на нові санкції ЄС

  • Кремль загрожує

    Фото: AP

Міністерство закордонних справ Росії «з подивом» ознайомилося з новим списком персональних санкцій ЄС проти ряду громадян РФ і російських установ.

Про це йдеться в коментарі МЗС Росії, опублікованому на офіційному сайті відомства.

«З подивом ознайомилися з набранням чинності 16 лютого ц. р. рішенням Ради ЄС у закордонних справах від 9 лютого ц. р. про розширення есовского санкційного списку на ряд російських фізичних і юридичних осіб», - наголошується в повідомленні.

У російському зовнішньополітичному відомстві апелюють до того, що такий крок Брюсселя є непослідовним і нелогічним», так як здійснюється в той час, коли «з'являється надія на врегулювання внутрішньоукраїнського кризи» на основі мінських домовленостей досягнутих 12 лютого.

У Мзс РФ заявили, що «подібні рішення, на які буде адекватна реакція, суперечать здоровому глузду і не йдуть на користь можливості знайти рішення внутрішньоукраїнського конфлікту».

Нагадаємо, 16 лютого Євросоюз розширив список персональних санкцій проти осіб та установ, які зазіхають на суверенітет і територіальну цілісність України. В «чорний» список санкцій додатково включені 19 чоловік і 9 установ. Досі під персональними санкціями Євросоюзу знаходилися 132 людини і 28 установ, що підривають суверенітет і територіальну цілісність України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.