Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Бойовики не випустили жінок і дітей "ЛНР"

Бойовики не випустили жінок і дітей "ЛНР"

Категория: Новини / Регіони

Бойовики не випустили жінок і дітей "ЛНР"

  • Бойовики не випустили жінок і дітей

    Фото: fdu.org.ua

Бойовики "ЛНР" на останньому блок-пості перед звільненою територією Станиці Луганської не пропустили автобус, що перевозив 45 жінок і дітей, бажали залишити окуповану територію.

Як повідомила "Дощу" волонтер російського благодійного фонду "Переказ" Вікторія Івлєва, людей відправили назад в Луганськ.

"45 чоловік сиділи в автобусі, ми намагалися їх вивезти, і зараз їх повернули всіх назад. Привезли до Луганська, перед Луганською обласною адміністрацією їх вже чекало місцеве телебачення, стали залякувати, розповідати про жахи життя на території України", - розповіла вона.

Івлєва додала, що сама провела на блок-посту близько чотирьох годин.

"Відібрали мій телефон, журналістські книжки. Нічого не повернули. Головне - відібрали списки людей, які хотіли виїхати з території "ЛНР". У тому списку були багатодітні матері, діти, літні люди, які не можуть покинути "ЛНР" самостійно. Наймолодшому у списку - два місяці", - додала вона.

Читайте також: "Русскій мір": у п'яти містах "ЛНР" вже є голодні смерті

Івлєва зазначила, що представники самопроголошеної "ЛНР" її знають і іноді телефонують до неї за порадою.

Вона пояснила, що її організація займається вивезенням тих, у кого немає грошей на оплату автобусів, що курсують між "ДНР"/"ЛНР" і територіями, підконтрольних уряду України.

"Я не знаю, чому вони ("ЛНР") вирішили не випускати тих, кому нічого їсти, які просто втекли від війни. Вони не виявляли ніяких політичних поглядів, я навіть не знаю, яких поглядів вони дотримуються. Грошей на виїзд - це 600 гривень - у них немає", - сказала волонтер.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.