Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » На оборону Дніпропетровщини пішло майже 300 мільйонів - Олійник

На оборону Дніпропетровщини пішло майже 300 мільйонів - Олійник

Категория: Новини / Регіони

На оборону Дніпропетровщини пішло майже 300 мільйонів - Олійник

  • На оборону Дніпропетровщини пішло майже 300 мільйонів - Олійник

    Святослав Олійник

Дніпропетровщина за півроку витратила на оборонний комплекс області близько 300 мільйонів гривень.

Про це в інтерв'ю газеті «День» заявив екс-заступник голови Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник.

«Загальна цифра коштів, витрачених на безпеку та оборонні заходи за півроку, лише в нашій області - це сотні мільйонів. Я думаю, що не помилюся, якщо скажу: десь триста мільйонів гривень», - сказав Олійник.

Він нагадав, що будівництво оборонних споруд навколо регіону почали влітку минулого року. Зокрема, за словами Олійника, по всьому периметру Дніпропетровської області побудували більше двох десятків опорних пунктів, кожен з яких обладнали системою відеоспостереження.

Екс-заступник губернатора зазначив, що роботи фінансувалися за рахунок коштів благодійного фонду «Фонд оборони країни», донорами якого стали «дуже широке коло людей, починаючи від приватних осіб і закінчуючи великими промисловими підприємствами регіону».

Олійник також додав, що, крім побудови оборонних споруд, гроші спрямовувалися на забезпечення бійців підшефних батальйонів.

Читайте також: Заступник Коломойського переходить в нову команду

У той же час він підкреслив, що, хоча в Дніпропетровській області до цих пір вдавалося уникнути терористичних актів, однак їх небезпека залишається. «Загроза терактів все-таки існує, і ми довго з цим будемо жити. Підвищився і рівень вуличної злочинності, пов'язаної з великою кількістю зброї, яка вже не диверсанти, а учасники бойових дій привозять з собою», - зазначив екс-заступник губернатора.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.