Реєстрація    Увійти
Увійти

Лікарі тікають з «ЛНР»

Категория: Новини / Регіони

Лікарі тікають з «ЛНР»

Через невиплату заробітної плати майже чверть працівників лікарні в підконтрольному проросійським екстремістам Свердловську звільнилися.

Про це на брифінгу повідомив офіційний представник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, передає кореспондент Укрінформу.

«З-за важкої гуманітарної ситуації і відсутності виплати заробітної плати в Свердловську фіксується масове звільнення (понад 20%) співробітників медичних установ», - сказав Лисенко.

Він додав, що населення Алчевська, також розташованого на неконтрольованих українською владою територіях, відчуває нестачу продуктів першої необхідності. «В Алчевську фіксується дефіцит продуктів першої необхідності, в першу чергу хліба», - зазначив офіційний представник ІАЦ РНБО.

Читайте також: На території ЛНР вводять хлібні картки

Крім того, в місті відсутній мобільний зв'язок, електро - і водопостачання. «У містах Алчевську та Стаханові Луганської області, які тимчасово знаходяться під контролем терористів, відсутня електро - і водопостачання, немає мобільного зв'язку», - зазначив Лисенко.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.