Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Під Харковом "бодяжили" бензин для сотні АЗС

Під Харковом "бодяжили" бензин для сотні АЗС

Категория: Новини / Регіони

Під Харковом "бодяжили" бензин для сотні АЗС

У передмісті Харкова працівники податкової міліції виявили факт незаконного виробництва пально-мастильних матеріалів. Обсяг продукції, яка випускалася на цьому підприємстві, перевищував тисячі тонни.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

"Підпільний завод виготовляв бензин для більш 100 автозаправних станцій, розташованих на території Харківської, Полтавської, Донецької та Луганської областей. Тільки за два-три дні завод наповнював і відправляв на АЗС близько п'яти бензовозів ємністю 38 тонн кожен", - вказується в повідомленні.

Підприємці здійснювали переробку нафтопродуктів на двох розташованих поруч ділянках: на одному зберігали і завантажували сировина для виробництва пально-мастильних матеріалів, а на другому відбувався безпосередній процес переробки нафтопродуктів на бензин і дизельне пальне з використанням відповідних присадок для підвищення октанового числа, уточнює прес-служба.

В рамках кримінального провадження працівники слідчо-оперативних підрозділів Харківської області здійснили ряд обшуків за адресами виробництва і реалізації кінцевому споживачу незаконно виготовлених нафтопродуктів. Працівники податкової міліції вилучили близько 1,3 тис. тонн нафтопродуктів. Орієнтовна вартість вилученого майна становить близько 19 млн гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.