Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » ООН дасть $800 тис. переселенцям на Дніпропетровщині

ООН дасть $800 тис. переселенцям на Дніпропетровщині

Категория: Новини / Регіони

ООН дасть $800 тис. переселенцям на Дніпропетровщині

  • ООН дасть 0 тис. переселенцям на Дніпропетровщині

    Фото: adm.dp.ua

Жителям Донбасу, які стали переселенцями і оселилися в Дніпропетровській області, хочуть допомогти у працевлаштуванні та розвитку власного бізнесу.

В рамках проекту ООН, що фінансується урядом Японії переселенцям також допоможуть змінити професію, повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

"Для того, щоб заохотити роботодавців працевлаштовувати переселенців, ООН бере на себе обов'язки по співфінансуванню заробітної плати. Очікується, що в рамках проекту ООН буде допомагати і переселенцям, які вирішать займатися власним бізнесом. Зокрема, виділить грошові гранти і надасть необхідні консультації щодо відкриття своєї справи. На реалізацію одного бізнес-плану планується виділяти до 10 тис. доларів США, а загалом бюджет програми становить 800 тис. доларів", - йдеться в повідомленні.

Також переселенцям буде надаватися допомога в опануванні нових професій. Існує великий попит на фахівців IT, тому пріоритет надаватиметься цій області.

За даними Дніпропетровської ОДА, нині в області проживає понад 90 тисяч переселенців.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.