Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Жертвами конфлікту на Донбасі стали вже 6,8 тис. осіб - ООН

Жертвами конфлікту на Донбасі стали вже 6,8 тис. осіб - ООН

Категория: Новини / Регіони

Жертвами конфлікту на Донбасі стали вже 6,8 тис. осіб - ООН

  • Жертвами конфлікту на Донбасі стали вже 6,8 тис. осіб - ООН

За час антитерористичної операції на Донбасі загинули понад 6,8 тис. осіб, понад 17 тис. були поранені.

Про це повідомила прес-секретар Управління верховного комісара ООН з прав людини Сесіль Пуйї, передає "РИА Новости".

"З середини квітня 2014 року по 27 липня 2015 року загинули принаймні 6832 людини (цивільних і військових) і щонайменше 17087 осіб були поранені в зоні конфлікту на сході України", - сказала Пуйї.

Ці цифри включають в себе також 298 жертв катастрофи малайзійського Boeing.

Пуйї підкреслила, що всі підрахунки є зразковими і ґрунтуються на даних, отриманих моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні та Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

"Ці дані неповні із-за прогалин у певних географічних районах і тимчасових періодах, а також в цілому неповноцінною звітності. ММПЧ ООН та ВООЗ вважають, що реальна кількість жертв вище", - додала Пуйї.

За її словами, зростання кількості жертв конфлікту на Донбасі у визначені тимчасові відрізки також не обов'язково означає, що люди загинули саме в цей час, але може свідчити про дату реєстрації смерті.

Нагадаємо: у червні в ООН повідомляли про те, що жертвами збройного конфлікту в Україні стали 6,5 тис. осіб, 16 тис. поранено а кількість переселенців сягнула 1,4 млн. Крім того, за даними організації, поглиблюється криза призвела до того, що в важкому становищі опинилися приблизно 1,7 млн дітей.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.